Access Point Ubiquiti UniFi AC Mesh AP, Weatherproof, 2x2 MIMO (UAP-AC-M)

Shitur
SKU
UAP-AC-M
Krahaso
89,15 €
  • Access Point i jashtem, me dizajn antene inovative MESH, ndër më të mirët në treg.

  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla; Kryesisht per ndermarrje.

  • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

Lista e deshirave

●  ●  ●
  Marka Ubiquiti
  Modeli UAP-AC-M
  Portat
1 x PoE port
  Shpejtësia
1167 Mbps
  Frekuenca
  • 2.4GHz

  • 5GHz

  Funksionet bazë Menaxhim i Wireless-it direkt nga Celulari
Siguria WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
  Të tjera
  • 2.4GHz & 5GHz Guest Network

  • Vendosje ne shtylle

  • 2 x 2 MIMO Technology

  SKU UAP-AC-M, UAP AC M
  Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Ubiquiti
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Vetite e Routerit MU-MIMO, Gigabit
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Access Point Ubiquiti UniFi AC Mesh AP, Weatherproof, 2x2 MIMO (UAP-AC-M)

Access Point Ubiquiti UniFi AC Mesh AP, Weatherproof, 2x2 MIMO (UAP-AC-M)

89,15 €