Access Point Ubiquiti UniFi AC Mesh Pro AP, Weatherproof, 2x2 MIMO (UAP-AC-M-PRO)

Shitur
SKU
UAP-AC-M-PRO
Krahaso
183,48 €
  • Access Point profesional i jashtem, me dizajn antene inovative MESH, më i miri në treg.

  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla; Kryesisht per ndermarrje.

  • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

  • Super Antene per shperndarje perfekte 360°deri 183 metra.

Lista e deshirave

●  ●  ●
  Marka Ubiquiti
  Modeli UAP-AC-M-PRO
  Portat
2 x 10/100/1000 Ethernet Ports PoE
  Shpejtësia
1750 Mbps
  Frekuenca
  • 2.4GHz

  • 5GHz

  Funksionet bazë Menaxhim i Wireless-it direkt nga Celulari
Siguria WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
  Të tjera
  • 2.4GHz & 5GHz Guest Network

  • Vendosje ne shtylle dhe mur

  • 3x3 11AC MIMO Technology

  SKU UAP-AC-M-PRO, UAP AC M PRO
  Garancia 24 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Ubiquiti
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Vetite e Routerit MU-MIMO, Gigabit
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Access Point Ubiquiti UniFi AC Mesh Pro AP, Weatherproof, 2x2 MIMO (UAP-AC-M-PRO)

Access Point Ubiquiti UniFi AC Mesh Pro AP, Weatherproof, 2x2 MIMO (UAP-AC-M-PRO)

183,48 €