Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Lite (UAP-AC-Lite)

Shitur
SKU
UAP-AC-LITE
Krahaso
82,41 €
 • Access Point, me dizajn antene inovative, ndër më të mirët në treg.

 • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla.

 • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

 • Lite ka rreze shperndarje me te vogel se AP-AC-LR.

Lista e deshirave

●  ●  ●
  Marka Ubiquiti
  Modeli AP AC Lite
  Portat 1 x PoE port
  Shpejtësia
 • 450Mbps ne 2.4GHz

 • 867Mbps ne 5GHz

  Frekuenca
 • 2.4GHz

 • 5GHz

  Funksionet bazë Menaxhim i Wireless-it direkt nga Celulari
Siguria WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
  Të tjera
 • 2.4GHz & 5GHz Guest Network

 • Vendosje ne Tavan

 • Ka rreze shperndarje me te vogel se AP-AC-LR

  SKU UAP-AC-LITE
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Ubiquiti
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Lite (UAP-AC-Lite)

Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Lite (UAP-AC-Lite)

82,41 €