Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Long Range (UAP-AC-LR)

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
UAP-AC-LR
Krahaso
101,14 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Access Point, me dizajn antene inovative, ndër më të mirët në treg.

  • Ideale për ambjete të mëdha si Hotele, Pishina, Salla.

  • Praktik në instalim pasi korrenti dhe interneti kalojnë nga një kabllo i vetëm (PoE).

Lista e deshirave

●  ●  ●
  Marka Ubiquiti
  Modeli AP AC Long Range
  Portat 1 x PoE port
  Shpejtësia
  • 450Mbps ne 2.4GHz

  • 867Mbps ne 5GHz

  Frekuenca
  • 2.4GHz

  • 5GHz

  Funksionet bazë Menaxhim i Wireless-it direkt nga Celulari
Siguria WEP, WPA-PSK, WPA-Enterprise (WPA/WPA2, TKIP/AES)
  Të tjera
  • 2.4GHz & 5GHz Guest Network

  • Vendosje ne Tavan

  SKU UAP-AC-LR
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Ubiquiti
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Long Range (UAP-AC-LR)

Access Point Ubiquiti UniFi AP AC Long Range (UAP-AC-LR)

101,14 €