Adaptor Ubiquiti Networks 24V PoE 1A Adapter (POE-24-24W)

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
POE-24-24W
Krahaso
15,55 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Përçim i korrentit dhe LAN-it nëpërmjet një kablli të vetëm LAN.

  • Adaptorët PoE Ubiquiti ofrojnë, mbrojtje nga mbitensioni, shkarkimet e rrymës dhe tokëzim.

  • 24V 1A (24VDC @ 1.0A)

Lista e deshirave
●  ●  ●
  Marka Ubiquiti 
  Modeli POE-24-24W
  Portat
  • 1 x Ethernet LAN

  • 1 x PoE (Power Over Ethernet)

  Te tjera Power Indicator
  SKU
POE-24-24W
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Ubiquiti
Komunikimi Ethernet (LAN 100)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Adaptor Ubiquiti Networks 24V PoE 1A Adapter (POE-24-24W)

Adaptor Ubiquiti Networks 24V PoE 1A Gigabit Adapter (POE-24-24W-G)

15,55 €