Ubiquiti NanoStation Loco M2 Indoor/Outdoor airMAX CPE

Shitur
SKU
LOCOM2
Krahaso
56,94 €
  • NanoStation Loco mund te perdoret ne Bridging Point-to-Point (PtP)

  • Lidhje Wireles (pa tel) per sistemet e vezhgimit ose per teknologjite airMAX® CPE.

  • Lehtesisht e montueshme si per ambietet e brendshme ashtu edhe te jashtme.

Lista e deshirave

●  ●  ●
  Marka Ubiquiti
  Modeli Loco M2
  Portat

1 x 10/100 Mb/s Ethernet (RJ45)

  Antena 8.5dBi
  Frekuenca
  • 2.4GHz

  Funksionet bazë Point-to-MultiPoint (PtMP)
Memorja 32 MB SDRAM, 8 MB Flash
  Të tjera
  • 2.4GHz

  • Vendosje ne shtylle dhe mur

  SKU LOCOM2
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Ubiquiti
Frekuenca e Rrjetit Single Band (2.4GHz)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Ubiquiti NanoStation Loco M2 Indoor/Outdoor airMAX CPE

Antene Ubiquiti NanoStation Loco M2 Indoor/Outdoor airMAX CPE

56,94 €