Thermal Compound Paste Arctic MX-4 (2019) 8g, Carbon Based High Performance, Heatsink Paste, 8 Grams

Ne gjendje
SKU
ACTCP00008B
Krahaso
8,88 €
  • Paste Termike per CPU dhe GPU me e mira ne Treg, nga Arctic MX-4, 8 gram.

  • Garanton që nxehtësia e gjeneruar nga CPU ose GPU te shpërndahet në mënyrë efikase.

  • Përbëhet nga mikro grimca karboni që çojnë në një përçueshmëri termike jashtëzakonisht të lartë.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka Arctic
  Modeli

MX-4

  Sasia
8 gram
  Veçori
8 vite rezistence
  SKU

ACTCP00008B

  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Arctic
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Thermal Compound Paste Arctic MX-4 (2019) 8g, Carbon Based High Performance, Heatsink Paste, 8 Grams

Arctic MX-4 (2019) - 8g Thermal Compound Paste, Carbon Based High Performance, Heatsink Paste, Thermal Compound CPU - 8 Grams

8,88 €