Baseus L39 2 in 1 Interface IP to Double IP Socket Aux Adapter for iPhone Series (Black)

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
CALL39-01
Krahaso
16,28 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Adaptor nga marka Baseus per lidhjen e iPhone me kufje dhe me korrent njekohesisht.

  • Cilesi e garantuar.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka Baseus
  Modeli L39 2 in 1 Interface IP to Double IP Socket Aux Adapter
  Ngjyra E zeze
  Veçuri

Njekohesisht mund te degjoni muzike dhe karikoni celularin

  SKU CALL39-01
Klasifikim
Color Black
Marka Baseus
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Baseus L39 2 in 1 Interface IP to Double IP Socket Aux Adapter for iPhone Series (Black)

Baseus L39 2 in 1 Interface IP to Double IP Socket Aux Adapter for iPhone Series (Black)

16,28 €