Bateri Fuli 12V 4.5Ah, F1 Terminal, Battery, FL1245

Shitur
SKU
FL1245
Krahaso
12,28 €
  • Bateri 4.5Ah hermetike per UPS dhe funksione tjera.

  • Nuk leshon ere dhe nuk ka nevoje per mirembajtje.

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka Fuli
Kapaciteti 4.5Ah
Permasa 90 x 70101 mm
Pesha 1.4Kg
SKU FL1245
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Fuli
Garancia 6 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Bateri Fuli 12V 4.5Ah, F1 Terminal, Battery, FL1245

Bateri Fuli 12V 4.5Ah, F1 Terminal, Battery, FL1245

12,28 €