Bateri Fuli 12V 7Ah, F2 Terminal, Battery, FL1270GEL

Ne gjendje
SKU
FL1270GEL
Krahaso
13,10 €
  • Bateri 7Ah hermetike per UPS dhe funksione tjera.

  • Nuk leshon ere dhe nuk ka nevoje per mirembajtje.

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka Fuli
Kapaciteti 7Ah
Permasa 151 x 65 x 94
Pesha 2.2Kg
SKU FL1270GEL
Garancia 4 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Fuli
Garancia 4 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Bateri Fuli 12V 7Ah, F2 Terminal, Battery, FL1270GEL

Bateri Fuli 12V 7Ah, F2 Terminal, Battery, FL1270GEL

13,10 €