Bokse Logitech Z200 - 2.0 Speaker System - Black

Shitur
SKU
980-000811-Black
Krahaso
45,02 €
  • Shijo muzikë shumë cilësore nga çdo pajisje (PC, Laptop, Smartphone) 

  • Lidhje me audio jack nga marka Logitech.

  • 2 bokse të ndara me me një dizajn shumë të veçantë.

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka Logitech
SKU 980-000811
Nderfaqja Audio Jack 3.5mm
Power output (RMS)

5W

Parametra e boksit
Eksperience audio shume e vecante
Te tjera
  • Rich Balanced Sound

  • Vend per kufje dhe mikrofon

Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Logitech
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Boksit 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Bokse Logitech Z200 - 2.0 Speaker System - Black

Bokse Bluetooth Logitech Z200 - 2.0 Speaker System

45,02 €