Bokse Logitech Z200 - 2.0 Speaker System - White

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
980-000811-White
Krahaso
45,02 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
  • Bokse USB nga marka Logitech për muzikë Skype me zerin shume cilesor | Mund te lidhet me dy pajisje njeheresh.

  • 10W fuqi maksimale | Komandim i volumit dhe i bass-it para boksit | Audio jack + Headphone jack.

  • Dizajn elegant | 12 Muaj Garanci

Lista e deshirave

●  ●  ●

Prodhuesi Logitech
SKU 980-000811
Nderfaqja USB 2.0, Audio Jack 3.5mm
Fuqia e oksit / Power output (RMS) 10W
Veçori
  • Rich Stereo Sound with added deep bass

  • Headphone jack

  • Audio jack

Te tjera E bardhe
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Logitech
Komunikimi 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Boksit 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Bokse Logitech Z200 - 2.0 Speaker System - White

Bokse Bluetooth Logitech Z200 - 2.0 Speaker System

45,02 €