Bokse Bluetooth me karikim Wireless (pa tel) Baseus Encok E50

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
NGE50-B01
Krahaso
31,92 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Karikoni celularin tuaj iPhone, Samsung, Xiaomi, Huawei dhe degjoni muzike ne te njejten kohe.

  • Dizajn modern dhe shperndarje e muzikes ne 360 grade.

  • Cilese muzike shume cilesore.

Lista e deshirave

●  ●  ●

Prodhuesi Baseus
SKU NGE50-B01
Nderfaqja Bluetooth V4.2, Audio Jack 3.5mm
Karikimi Wireless QI standard agreement
Parametra e boksit 4Ω / 7W * 2
Fuqia e karikimit pa tel 5W, DC5V, 1A
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Baseus
Komunikimi Bluetooth
Sistemi i Boksit 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Bokse Bluetooth me karikim Wireless (pa tel) Baseus Encok E50

Bokse Bluetooth me karikim Wireless (pa tel) Baseus Encok E50

31,92 €