Bokse SonicGear EVO 11 - 2.1 Speaker System - 120W (Bluetooth)

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
EVO 11
Krahaso
Çmimi me zbritje 97,41 € Çmimi 113,78 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Cilësi muzike e shkëlqyer | Fuqi maksimale 120W.

  • Hyrje USB dhe karte memorje | Lidhje Blueooth.

  • I zbukuruar në një shumëllojshmëri ndriçimi që i përshtatet muzikës tuaj (EQ graphics).

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka SonicGear
SKU EVO 11
Nderfaqja
  • Bluetooth

  • Audio Jack 3.5mm

  • SD Card

  • FM Radio

  • AUX in

  • USB Input

Power output  120W
Parametra e boksit
60W * 2 - Pure system power (RMS): 60W
Te tjera Vend per kufje
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka SonicGear
Komunikimi Bluetooth, 3.5mm / 2.5mm (Kabllo Stereo)
Sistemi i Boksit 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Bokse SonicGear EVO 11 - 2.1 Speaker System - 120W (Bluetooth)

Bokse SonicGear EVO 11 - 2.1 Speaker System - 120W (Bluetooth)

Çmimi me zbritje 97,41 € Çmimi 113,78 €