Çante Laptopi 15.6" HP Commuter Black Backpack

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
5EE91AA
Krahaso
35,52 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
  • Çante shpine HP Commuter Blue Backpack per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6".

  • Ngjyra: E zeze | Përmasa: 29 x 16 x 44 cm

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka HP
  Modeli Commuter
  Ngjyra E zeze
  Modeli 29 x 16 x 44 cm
  SKU 5EE91AA
Klasifikim
Color Black
Marka HP
Laptop Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Çante Laptopi 15.6" HP Commuter Black Backpack

Çante Laptopi 15.6" HP Commuter Black Backpack

35,52 €