Çante Laptopi 15.6" HP Commuter Blue Backpack

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
5EE92AA
Krahaso
35,52 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Çante shpine HP Commuter Blue Backpack per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6".

  • Ngjyra: Blu | Përmasa: 29 x 16 x 44 cm

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka HP
  Modeli Commuter
  Ngjyra Blu
  Modeli 29 x 16 x 44 cm
  SKU 5EE92AA
Klasifikim
Color Blue
Marka HP
Laptop Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Çante Laptopi 15.6" HP Commuter Blue Backpack

Çante Laptopi 15.6" HP Commuter Blue Backpack

35,52 €