Çante Laptopi 15.6" HP Focus Topload

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
T9B50AA
Krahaso
17,66 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
  • Cante dore HP Focus Topload për studentë dhe biznesmen.

  • Per laptopat me madhësi ekrani 15.6"

  • Ngjyra: Zezë | Përmasa: 400 x 280 x 65 mm

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka HP
  Modeli T9B50AA
  Ngjyra Zezë
  Përmasa
400 x 280 x 65 mm
Klasifikim
Color Black
Marka HP
Laptop Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Çante Laptopi 15.6" HP Focus Topload

Çante Laptopi 15.6" HP Focus Topload

17,66 €