Çante Laptopi 15.6" Lenovo Legion Recon Gaming Backpack

Shitur
SKU
GX40S69333
Krahaso
55,05 €
  • Çante shpine Lenovo Legion Recon Gaming Backpack per student dhe biznesmen.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6". E dedikuar per Gaming.

  • Ngjyra: E zeze| Përmasa: 295 x 160 x 495 mm 

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka Lenovo
  Modeli Legion
  Ngjyra E zeze / Gri
  Modeli 295 x 160 x 495 mm 
  SKU GX40S69333
Klasifikim
Color Black
Marka Lenovo
Laptop Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Çante Laptopi 15.6" Lenovo Legion Recon Gaming Backpack

Çante Laptopi 15.6" Lenovo Legion Recon Gaming Backpack

55,05 €