Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – HANOI Trolley

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
105318
Krahaso
55,05 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Cante dore Port Designs HANOI Trolley ideale per profesionistet qe jane shpesh ne levizje.

  • Për laptopat me madhësi ekrani 15.6". Eshte e pajisur me rrota dhe me kapese dore.

  • Ngjyra: Black | Përmasa: 45 x 19.5 x 40 cm

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka Port Designs
  Modeli HANOI Trolley
  Ngjyra E zeze
  Modeli 45 x 19.5 x 40 cm
  SKU 202322
Klasifikim
Color Black
Marka PortDesigns
Laptop Madhesia e Monitorit 15" - 15.6"
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – HANOI Trolley

Çantë Laptopi 15.6″ Port Designs – HANOI Trolley

55,05 €