Çante Laptopi 18" HP Value Top Load Case

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
QB683AA
Krahaso
25,75 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
  • Cante dore HP Essential Top Load Case për studentë dhe biznesmen.

  • Per laptopat me madhësi ekrani 17.3" - 18"

  • Ngjyra: Zezë | Përmasa: 470 x 335 x 50 mm

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka HP
  Modeli QB683AA
  Ngjyra Zezë
  Përmasa
470 x 335 x 50 mm
Klasifikim
Color Black
Marka HP
Laptop Madhesia e Monitorit 18.4"
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Çante Laptopi 18" HP Value Top Load Case

Çante Laptopi 18" HP Value Top Load Case

25,75 €