Cooler Master CH321, RGB Gaming Headset, LASTING COMFORT, CRYSTAL-CLEAR COMMUNICATION

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
CH321
Krahaso
61,27 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Kufje Gaming RGB Cooler Master CH321

  • Nje nder kufjet me cilesore ne treg per PC | 12 Muaj Garanci

  • Pershtatet edhe per PS4 dhe XBOX nga kablli USB.

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka CoolerMaster
Modeli CH-321
Menyra e lidhjes USB
Tipi i kufjes Mbulim i plote vesheve
Funksione shtese
  • Onboard sound card plus 50mm Neodymium drivers 

  • Pesha 348g per nje rahati superiore

  • Noise-Cancelation

Kontroll i volumit Jo
Mikrofon i perfshire Po
SKU CH321
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka CoolerMaster
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Cooler Master CH321, RGB Gaming Headset, LASTING COMFORT, CRYSTAL-CLEAR COMMUNICATION

Cooler Master CH321, RGB Gaming Headset, LASTING COMFORT, CRYSTAL-CLEAR COMMUNICATION

61,27 €