Cooler Master Hyper H410R, with RGB LED, 92 mm PWM Fan with RGB Lighting

Shitur
SKU
RR-H410-20PC-R1
Krahaso
39,96 €
  • CPU Cooler nga marka Cooler Master me teknologjine inovative: Direct Contact Technology

  • Ftohes me ndricim RGB LED per: ASUS AURA, ASRock Polychrome, GIGABYTE RGB FUSION, MSI MYSTIC LIGHT.

  • Montohet shume thjesht dhe shpejt ne te gjitha llojet e procesoreve.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Cooler Master
  Modeli Hyper H410R
  CPU SOCKET
  • LGA2011, LGA2066, LGA2011-v3, LGA1366, LGA1156, LGA1151, LGA1155, LGA1150

  • AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1

  Veçori
  • Direct Contact Technology

  • Compact Size

  • With RGB Led PWM Fan

  SKU RR-H410-20PC-R1
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka CoolerMaster
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Cooler Master Hyper H410R, with RGB LED, 92 mm PWM Fan with RGB Lighting

Cooler Master Hyper H410R, with RGB LED, 92 mm PWM Fan with RGB Lighting

39,96 €