Cooler Master MasterFan MF140R, ARGB, 140 mm Addressable ARGB Fan

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
R4-140R-15PC-R1
Krahaso
18,73 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
  • Ftohes kase 140mm, FAN per PC nga Cooler Master, nder me cilesoret ne treg.

  • Ndricim i konfigurueshem RGB | 650-1500 RPM ± 10% | Lidhje 4-Pin.

  • Dizejnuar per ajrosje te kases tuaj me shpejtesi dhe cilesi, pa bere zhurme.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Cooler Master
  Modeli

MasterFan MF140R ARGB

  Madhesia
140 mm
  Veçori
  • 650-1500 RPM ± 10%

  • 5V DC

  • Silent Cooling Technology

  • 4-pin socket

  SKU

R4-140R-15PC-R1

  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka CoolerMaster
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Cooler Master MasterFan MF140R, ARGB, 140 mm Addressable ARGB Fan

Cooler Master MasterFan MF140R, ARGB, 140 mm Addressable ARGB Fan

18,73 €