CPU Cooler Master MasterLiquid Lite 120, Liquid Cooler, 120mm Radiator, 1x MasterFan Pro 120 AB PWM Fan, White LED

Shitur
SKU
MLW-D12M-A20PW-R1
Krahaso
51,70 €
  • Ftohje me likuid nga marka Cooler Master MasterLiquid Lite 120.

  • Dizenjuar per ftohje sa me te qete pa zhurme. I pershtatshem pothuajse per cdo kase.

  • Montohet shume thjesht dhe shpejt ne te gjitha llojet e procesoreve.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Cooler Master
  Modeli MasterLiquid Lite 120
  CPU SOCKET
  • LGA2011, LGA2011-v3, LGA1366, LGA1156, LGA1151, LGA1155, LGA1150, LGA775

  • AM4, AM3+, AM3, AM2+, AM2, FM2+, FM2, FM1

  Veçuri
  • Fits almost all PC chassis with a 120mm fan mount near the CPU area.

  • Better efficiency gives you lower temperatures with less noise

  • Dual Dissipation Pump 

  SKU MLW-D12M-A20PW-R1
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka CoolerMaster
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni CPU Cooler Master MasterLiquid Lite 120, Liquid Cooler, 120mm Radiator, 1x MasterFan Pro 120 AB PWM Fan, White LED

Cooler Master MasterLiquid Lite 120, CPU Liquid Cooler, 120mm Radiator, 1x MasterFan Pro 120 AB PWM Fan, White LED

51,70 €