CPU Cooler Corsair Hydro Series H100x, Extreme Performance, Liquid / Water, 240mm

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
CW-9060040-WW
Krahaso
110,99 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Ftohje me likuid nga marka Corsair Hydro Series H100x.

  • Dizenjuar per ftohje sa me te qete pa zhurme. Ndricim LED ne pjesen qe vendoset mbi procesor.

  • Nje nder ftohesit me cilesor ne treg per AMD dhe Intel.

  • Montohet shume thjesht dhe shpejt ne te gjith llojet e procesoreve.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Corsair
  Modeli Hydro Series H100x
  CPU SOCKET
  • LGA2066, LGA2011, LGA2011-v3, LGA1366, LGA1156, LGA1151, LGA1155, LGA1150

  • AM4, AM3, AM2, FM2, FM1

  Veçori
  • 240MM High - Density Radiator 

  • LED - Illuminated Pump head

  • 2 X Powerful SP120 PWM fans

  • Easy to Install

  SKU CW-9060040-WW
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Corsair
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni CPU Cooler Corsair Hydro Series H100x, Extreme Performance, Liquid / Water, 240mm

Corsair Hydro Series H100x, Extreme Performance, Liquid / Water, 240mm CPU Cooler

110,99 €