Corsair MM200, Gaming Mouse Pad, High-Performance Mouse Pad, Optimized for Gaming Sensors, 930mm x 300mm, Extended

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
CH-9000101-WW
Krahaso
40,84 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve.

  • Permasa: 930mm x 300mm x 3mm.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Corsair
  Modeli MM200
  Ngjyra I zi me ne nje shirit te verdhe
  Permasa 930mm x 300mm x 3mm
  SKU CH-9000101-WW
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Corsair
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Corsair MM200, Gaming Mouse Pad, High-Performance Mouse Pad, Optimized for Gaming Sensors, 930mm x 300mm, Extended

Corsair MM200, Gaming Mouse Pad, High-Performance Mouse Pad, Optimized for Gaming Sensors, Designed for Maximum Control, Extended

40,84 €