CPU Cooler ABKONCORE COOLSTORM T403B HURRICANE SYNC, ARGB, HR120 Fan with High Airflow

Shitur
SKU
ABKO-CPUCOOLER-T403B-HURRICANE
Krahaso
43,51 €
  • CPU Cooler nga marka ABKONCORE.

  • I montueshem shume thjesht, dhe nuk ben zhurme | ARGB

  • Ka te montuar nje fan 120mm HR120 qe e ben qarkullimin e ajrit shume te fuqishem.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka ABKONCORE
  Modeli COOLSTORM T403B HURRICANE SYNC
  CPU SOCKET
  • INTEL LGA 775/ 1151/ 1152/ 1155/ 1156/ 1200/ 1366/ 2011/ 2066/ (Core i3/i5/i7/i9 CPU)

  • AMD FM1/ FM2/ AM3+/ AM3/ AM2+/ AM2/ AM4

  Veçori
  • Aluminum heat pipes

  • Compatible with Motherboards with 5V ARGB

  • Power: 150W

  SKU 8809622475751
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Abkoncore
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni CPU Cooler ABKONCORE COOLSTORM T403B HURRICANE SYNC, ARGB, HR120 Fan with High Airflow

CPU Cooler ABKONCORE COOLSTORM T403B HURRICANE SYNC, ARGB, HR120 Fan with High Airflow

43,51 €