Ekran Projektimi Elite Screens VMAX2, 305 x 305, Elektrik (Raporti 16:9)

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
VMAX170XWS2
Krahaso
Çmimi me zbritje 736,71 € Çmimi 818,48 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Ekran projektimi elektrik i motorizuar qe vendoset ne mur nga marka me cilesore ne bote, Elite Screens.

  • Permasa e projektimit eshte: 3050mm x 3050mm.

  • Ideal per salla konferencash, zyre, shkolla dhe shtepi luksi.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Elite Screens
  Modeli VMAX2
  Ngjyra E bardhe
  Permasat e projektimit 170" - 3050mm x 3050mm
  Veçuri Vendosje ne mur, I motorizuar, Raporti: 16:9
  SKU VMAX170XWS2
  Garanci 24 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka EliteScreens
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Ekran Projektimi Elite Screens VMAX2, 305 x 305, Elektrik (Raporti 16:9)

Ekran Projektimi Elite Screens VMAX2, 435 x 238, Elektrik (Raporti 16:9)

Çmimi me zbritje 736,71 € Çmimi 818,48 €