Ekran Projektimi Legamaster ECONOMY, 146 x 190 (Raporti 1:1)

Ne gjendje
SKU
7-544752
Krahaso
124,87 €
  • Ekran projektimi i thjeshte me vendoje ne mur nga marka Hollandeze Legamaster.

  • Permasa e projektimit eshte: 1460 x 1900 mm | Cilesi e Garantuar.

  • Per lokal, shtepi, shkolle dhe ambjente te ndryshme.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Legamaster
  Modeli ECONOMY Series
  Ngjyra E bardhe
  Permasat e projektimit 95" - 1460 x 1900 mm
  Veçuri Vendosje ne mur, Raporti: 1:1
  SKU 7-544752
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Lexin
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Ekran Projektimi Legamaster ECONOMY, 146 x 190 (Raporti 1:1)

Ekran Projektimi Legamaster ECONOMY, 146 x 190 (Raporti 1:1)

124,87 €