Ekran Projektimi Lexin ES120120M, 305 x 305, Elektrik (Raporti 1:1)

Shitur
SKU
ES120120M
Krahaso
Çmimi me zbritje 180,08 € Çmimi 212,82 €
  • Ekran projektimi elektrik i motorizuar qe vendoset ne mur.

  • Permasa e projektimit eshte: 3050mm x 3050mm.

  • Ideal per salla konferencash, zyre dhe shkolla.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Wxlexin
  Modeli ES Series
  Ngjyra E bardhe
  Permasat e projektimit 170" - 3050mm x 3050mm
  Veçuri Vendosje ne mur, I motorizuar, Raporti: 1:1
  SKU ES120120M
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Lexin
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Ekran Projektimi Lexin ES120120M, 305 x 305, Elektrik (Raporti 1:1)

Ekran Projektimi Lexin ES120120M, 295 x 295, Elektrik (Raporti 1:1)

Çmimi me zbritje 180,08 € Çmimi 212,82 €