Ekran Projektimi Lexin ES200HM, 435 x 238, Elektrik (Raporti 16:9)

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
ES200HM
Krahaso
415,53 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Ekran projektimi elektrik i motorizuar qe vendoset ne mur.

  • Permasa e projektimit eshte: 4350mm x 2380mm.

  • Ideal per salla konferencash, zyre, shkolla dhe shtepi luksi.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Wxlexin
  Modeli ES Series
  Ngjyra E bardhe
  Permasat e projektimit 200" - 4350mm x 2380mm
  Veçuri Vendosje ne mur, I motorizuar, Raporti: 16:9
  SKU ES200HM
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Lexin
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Ekran Projektimi Lexin ES200HM, 435 x 238, Elektrik (Raporti 16:9)

Ekran Projektimi Lexin ES200HM, 435 x 238, Elektrik (Raporti 16:9)

415,53 €