Ekran Projektimi Lexin MH150VM, 309 x 234 (Raporti 4:3)

Shitur
SKU
MH150VM
Krahaso
147,35 €
  • Ekran projektimi i thjeshte me vendoje ne mur me raport 4:3.

  • Permasa e projektimit eshte: 3090mm x 2340mm.

  • Per lokal, shtepi, shkolle dhe ambjente te ndryshme.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Wxlexin
  Modeli MH Series
  Ngjyra E bardhe
  Permasat e projektimit 150" - 3090mm x 2340mm
  Veçuri Vendosje ne mur, Raporti: 4:3
  SKU MH150VM
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Lexin
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Ekran Projektimi Lexin MH150VM, 309 x 234 (Raporti 4:3)

Ekran Projektimi Lexin MH150VM, 295 x 224 (Raporti 4:3)

147,35 €