Ekran Projektimi Lexin MH6060M, 150 x 150 (Raporti 1:1)

Shitur
SKU
MH6060M
Krahaso
40,84 €
  • Ekran projektimi i thjeshte me vendoje ne mur.

  • Permasa e projektimit eshte: 1500mm x 1500mm.

  • Per lokal, shtepi, shkolle dhe ambjente te ndryshme.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Wxlexin
  Modeli MH Series
  Ngjyra E bardhe
  Permasat e projektimit 85" - 1500 x 1500mm
  Veçuri Vendosje ne mur, Raporti: 1:1
  SKU MH6060M
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Lexin
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Ekran Projektimi Lexin MH6060M, 150 x 150 (Raporti 1:1)

Ekran Projektimi Lexin MH6060M, 147 x 147 (Raporti 1:1)

40,84 €