Ekran Projektimi Lexin MH7070M, 178 x 178 (Raporti 1:1)

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
MH7070M
Krahaso
53,12 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
  • Ekran projektimi i thjeshte me vendoje ne mur.

  • Permasa e projektimit eshte: 1780mm x 1780mm.

  • Per lokal, shtepi, shkolle dhe ambjente te ndryshme.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Wxlexin
  Modeli MH Series
  Ngjyra E bardhe
  Permasat e projektimit 99" - 1780mm x 1780mm
  Veçuri Vendosje ne mur, Raporti: 1:1
  SKU MH7070M
  Garanci 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Lexin
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Ekran Projektimi Lexin MH7070M, 178 x 178 (Raporti 1:1)

Ekran Projektimi Lexin MH7070M, 178x178

53,12 €