Epson projector EH-TW7000, 3LCD, 4K PRO-UHD, 3000 Lumens, 500 Inch Display, White

Shitur
SKU
EH-TW7000
Krahaso
1096,88 €
 • Videoprojektor i pershtatshem per HomeCinema dhe per Gaming nga Epson.

 • Ndriçimi: 3000 Lumen | Projektimi: 40" - 500"

 • 4K PRO-UHD | Teknologji 3LCD | Kontrasti: 40,000 : 1

Lista e deshirave

●  ●  ●

Marka Epson
Modeli EH-TW7000
Teknologjia 3LCD Technology, RGB liquid crystal shutter
Ndriçimi 3000 Lumen
Rezolucioni 4K PRO-UHD
Kontrast 40,000 : 1
Llamba (kohezgjatja)
 • UHE, 250 W

 • 3500 h durability

 • 5,000 h durability (economy mode)

Madhesia e projektimit 40" - 500"
Komunikimi
 • 2 x USB 2.0 Type A

 • USB 2.0 Type Mini-B

 • 2 x HDMI in

 • Stereo mini jack audio out

 • Bluetooth

SKU EH-TW7000
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color White
Marka Epson
Ndriçimi (Lumen) 3.000
Rezolucioni i Monitorit 1920 x 1080 (Full HD)
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Epson projector EH-TW7000, 3LCD, 4K PRO-UHD, 3000 Lumens, 500 Inch Display, White

Epson projector EH-TW7000, 3LCD, 4K PRO-UHD, 3000 Lumens, 500 Inch Display, White

1096,88 €