External DVD Writer Transcend 8x, Extra Slim, Portable DVD Writer, Optical Drive, black

Shitur
SKU
TS8XDVDS-K
Krahaso
26,22 €
  • DVD Shkrues i jashtem super i holle nga Transcend.

  • Shume i holle dhe praktik, i pershtatshem per Laptop ose Notebook. 

  • Lidhje USB 2.0 | Ideal per ato laptop qe nuk kane DVD Lexues / shkrues.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka

Transcend

  Modeli

8x Portable DVD Writer Optical Drive

  Interface USB 2.0
  Veçori
  • DVD : 190 ms

  • CD : 190 ms

  Suport
  • Microsoft Windows 7

  • Microsoft Windows 8

  • Microsoft Windows 10

  • Mac OS X 10.7 or later

  Permasat
14.3 x 14.8 x 1.4 cm
  Ngjyra E zeze
  SKU TS8XDVDS-K
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Transcend
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni External DVD Writer Transcend 8x, Extra Slim, Portable DVD Writer, Optical Drive, black

External DVD Writer Transcend 8x, Extra Slim, Portable DVD Writer, Optical Drive

26,22 €