Ftohes per Laptop Cooler Master Notepal Lite II - Laptop Cooling Pad 17.3"

Shitur
SKU
R9-NBC-XL2K-GP
Krahaso
34,62 €
  • Ftohje e perkryer per laptopin tuaj 15" - 17" nga CoolerMaster.

  • HUB USB e perfshire ne Ftohes.

  • I qete dhe dizajn i vecante. Perputhet pothuajse me cdo laptop ose ultrabook.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka Cooler Master
  Modeli Notepal Lite II
  Ngjyra E zeze me ndriçim ftohesi
  Per laptopat me madhesi Deri 17"
  SKU R9-NBC-XL2K-GP
Klasifikim
Color Black
Marka CoolerMaster
Laptop Madhesia e Monitorit 17" - 17.3"
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Ftohes per Laptop Cooler Master Notepal Lite II - Laptop Cooling Pad 17.3"

Ftohes per Laptop Cooler Master Notepal Lite II - Laptop Cooling Pad 17.3"

34,62 €