Ftohes per Laptop Trust Azul Laptop Cooling Stand - Laptop Cooling Pad 17.3"

Ne gjendje
Vetem 2 ne gjendje
SKU
20104
Krahaso
22,20 €
Pothuajse i shitur. 2 copë në gjendje.
  • Ftohje per laptopin tuaj 15" - 17.3" nga Trust me 2 ventilator me ndriçim.

  • Parandalon laptopin tuaj nga mbinxehja. Porte rezerve per nje lidhje shtese USB.

  • I qete dhe dizajn i vecante. Perputhet pothuajse me cdo laptop ose ultrabook.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka Trust
  Modeli Azul
  Ngjyra E zeze me ndriçim nga poshte
  Per laptopat me madhesi Deri 17.3"
  SKU 20104
Klasifikim
Color Black
Marka Trust
Laptop Madhesia e Monitorit 17" - 17.3"
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Ftohes per Laptop Trust Azul Laptop Cooling Stand - Laptop Cooling Pad 17.3"

Ftohes per Laptop Trust Azul Laptop Cooling Stand - Laptop Cooling Pad 17.3"

22,20 €