Gamepad Trust Wireless GXT 590 Bosi Wireless Gamepad, PC, Laptop, ANDROID

Shitur
SKU
22258
Krahaso
29,21 €
  • Gamepad Bluetooth nga Trust per PC dhe Android.

  • 4 - 8 Ore bateri e rikarikueshme. 10 m distance. Me dridhje.

  • 13 butona, 2 joystick, D-pad. Per smartphone deri ne 6.8”

Lista e deshirave

●  ●  ●

Prodhuesi Trust
Modeli GXT 590 Bosi 
Nderfaqja Wireless Bluetooth, USB
Kohezgjatja e baterise 4 - 8 ore
Perdorimi Windows 7, 8, 10, Android Smartphone
SKU 22258
Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Trust
Komunikimi USB 2.0, Bluetooth, Wireless
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Gamepad Trust Wireless GXT 590 Bosi Wireless Gamepad, PC, Laptop, ANDROID

Gamepad Trust Wireless GXT 590 Bosi Wireless Gamepad, PC, Laptop, ANDROID

29,21 €