Gaming Chair LC-Power LC-GC-1, Ergonomic Gaming Chair, Removable Head, Haunch Cushions

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
LC-GC-1
Krahaso
229,98 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Karrige Gaming nga kompania Gjermane LC-Power me rrotullim 360 grade.

  • Jastek i kokes dhe i shpines te heqshem | Sedilje dhe mbeshtetesja e dores të rregullueshëm në lartësi te ndryshme

  • Perkulje maksimale si ne foto

  • Mekanizem "Butterfly" lehtesisht i manovrueshem

Lista e deshirave

●  ●  ●

Modeli LC-Power LC-GC-1
Permasat 130 x 66 x 66 cm
Veçori
  • Jastek i kokes dhe i shpines te heqshem

  • Sedilje dhe mbeshtetesja e dores të rregullueshëm në lartësi te ndryshme

  • Mekanizem "Butterfly" lehtesisht i manovrueshem

  • Perkulje maksimale si ne foto

  • Rrotullim 360°

SKU 4260070125188
Garanci 12 muaj
Klasifikim
Color Red
Marka LC-Power
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Gaming Chair LC-Power LC-GC-1, Ergonomic Gaming Chair, Removable Head, Haunch Cushions

Gaming Chair LC-Power LC-GC-1, Ergonomic Gaming Chair, Removable Head, Haunch Cushions

229,98 €