Gaming Webcam AVerMedia Live Streamer CAM 313 - Full HD 1080P Streaming Webcam - Dual Microphone - Exclusive AI Facial Tracking Stickers

Shitur
SKU
PW313
Krahaso
55,66 €
  • Webcamera profesionale Gaming per Live Stream nga AverMedia

  • Cilesi e larte rezolucioni deri ne 1080p dhe 2 mikrofona per ndjeshmeri maksimale.

  • Mundesi per ta mbylle kameren dhe per ta sjelle 360 grade.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Avermedia
  Modeli Live Streamer Cam 313
  Tipi i lidhjes USB
  Rezolucioni 1080p
  Ngjyra E zeze
  Sistemi i operimit
  • Windows® 7, Windows 8, Windows 10

  • macOS® 10.10 or later

  SKU PW313
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka AVerMedia
Rezolucioni 1920 x 1080 (Full HD)
Komunikimi USB 2.0
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Gaming Webcam AVerMedia Live Streamer CAM 313 - Full HD 1080P Streaming Webcam - Dual Microphone - Exclusive AI Facial Tracking Stickers

Gaming Webcam AVerMedia Live Streamer CAM 313 - Full HD 1080P Streaming Webcam - Dual Microphone - Exclusive AI Facial Tracking Stickers

55,66 €