Honeywell Hyperion 1300g, Wired Light Industrial Linear imaging 1D, Barcode Scanner, USB Kit

Shitur
SKU
1300G-2USB
Krahaso
89,90 €
  • Barkod Reader ose Skaner nga marka me e mire ne bote, Honeywell.

  • Lexon standartet e simboleve 1D me nje performance shume te mire dhe te shpejte.

  • Ideal per farmaci, markete te vogla dhe dyqaneve te ndryshme.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Honeywell 
  Modeli Hyperion 1300g
  Tipi i lidhjes USB
  Veçori -
  Ngjyra E zeze
  Scan engine 1D Area Imager
  SKU 1300G-2USB
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka Honeywell
Komunikimi USB 2.0
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Honeywell Hyperion 1300g, Wired Light Industrial Linear imaging 1D, Barcode Scanner, USB Kit

Honeywell Hyperion 1300g, Wired Light Industrial Linear imaging 1D, Barcode Scanner, USB Kit

89,90 €