HyperX FURY S Large, Pro Gaming Mouse Pad, Cloth Surface Optimized for Precision, Stitched Anti-Fray Edges (450x400x4mm)

Shitur
SKU
HX-MPFS-L
Krahaso
25,75 €
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve nga Marka HyperX

  • Permasa: 450mm x 400mm x 4mm

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Hyper X
  Modeli Fury S
  Ngjyra I zi me logon HyperX
  Permasa 450mm x 400mm x 4mm
  SKU HX-MPFS-L
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka HyperX
Write Your Own Review
Po shqyrtoni HyperX FURY S Large, Pro Gaming Mouse Pad, Cloth Surface Optimized for Precision, Stitched Anti-Fray Edges (450x400x4mm)

HyperX FURY S Large, Pro Gaming Mouse Pad, Cloth Surface Optimized for Precision, Stitched Anti-Fray Edges (450x400x4mm)

25,75 €