HyperX Fury S X-Large, Pro Gaming Mouse Pad, Cloth Surface Optimized for Precision, Stitched Anti-Fray Edges (900mm x 420mm x 4mm)

Ne gjendje
SKU
HX-MPFS-XL
Krahaso
39,96 €
  • Tapet Gaming Extended Extra Large per Tastiere dhe Mouse Gaming.

  • Optimizuar per te gjitha llojet e sensoreve nga Marka HyperX

  • Permasa: 900mm x 420mm x 4mm.

Lista e deshirave

●  ●  ●

  Marka Hyper X
  Modeli Fury S
  Ngjyra I zi me logon HyperX
  Permasa 900mm x 420mm x 4mm
  SKU HX-MPFS-XL
  Garancia 12 Muaj
Klasifikim
Color Black
Marka HyperX
Write Your Own Review
Po shqyrtoni HyperX Fury S X-Large, Pro Gaming Mouse Pad, Cloth Surface Optimized for Precision, Stitched Anti-Fray Edges (900mm x 420mm x 4mm)

HyperX Fury S, Pro Gaming Mouse Pad, Cloth Surface Optimized for Precision, Stitched Anti-Fray Edges, X-Large

39,96 €