Kabllo Audio Optik - VALUE Fiber Cable Toslink M - M, (2 m)

Ne gjendje
SKU
11.99.4382
Krahaso
4,09 €
  • Transmetim digjital i sinjalit audio permes fibres optike.

  • Ideale per Sisteme Hi-Fi dhe Home Theater.

  • Prodhuar nga marka Gjermane Roline, Cilesi e Garantuar.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

Prodhuesi Roline
Nr i produktit.  11.99.4382
Tipi Kabllo Audio
Ngjyra E zeze
Gjatësia 2m
Konektori i krahut të parë Mashkull Toslink Male
Konektori i krahut të dytë Mashkull Toslink Male
Tipi i lidhjes Mashkull - Mashkull
Klasifikim
Color Black
Gjatesia e Kabllit 2 m
Komunikimi i Kabllit Toslink (Audio Optike)
Marka Roline
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kabllo Audio Optik - VALUE Fiber Cable Toslink M - M, (2 m)

Kabllo Audio Optik - VALUE Fiber Cable Toslink M - M, (2 m)

4,09 €