Kabllo HDMI - HDMI, Roline Gold (2 m)

Ne gjendje
SKU
11.04.5562
Krahaso
9,82 €
  • Kabllo HDMI profesionale nga marka Gjermane Roline.

  • Per Dolby Digital and DTS, Dolby® TrueHD dhe DTS-HD Master AudioT.

  • Cilësi superiore me definicion të lartë, plus audio dixhitale me shumë kanale në një kabllo të vetëm.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

Prodhuesi Roline
Nr i produktit. 11.04.5562
Tipi i kabllit Kabllo HDMI - HDMI
Ngjyra E arte
Gjatësia 2m
Konektori i krahut të parë HDMI Mashkull, HDMI 19 Male
Konektori i krahut të dytë HDMI Mashkull, HDMI 19 Male
Tipi i lidhjes Mashkull - Mashkull
Klasifikim
Color Gold
Gjatesia e Kabllit 2 m
Komunikimi i Kabllit HDMI
Marka Roline
Garancia 36 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kabllo HDMI - HDMI, Roline Gold (2 m)

Kabllo HDMI - HDMI, Roline Gold (2 m)

9,82 €