Kabllo HDMI - HDMI, Ultra HD + Ethernet, Roline Gold (3840x2160 @ 60Hz) 2 m

Ne gjendje
SKU
11.04.5691
Krahaso
18,01 €
  • Kabllo HDMI profesionale nga marka Gjermane Roline.

  • Per Dolby Digital and DTS, Dolby® TrueHD dhe DTS-HD Master AudioT.

  • Thjeshte cilësia e kinemase ne nje kabllo te vetem me shpejtesi 18 Gbit/s (600MHz).

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

Prodhuesi Roline
Nr i produktit. 11.04.5694
Tipi i kabllit Kabllo HDMI - HDMI, Ultra HD + Ethernet (Internet)
Ngjyra E arte
Gjatësia 2m
Konektori i krahut të parë HDMI Mashkull, HDMI 19 Male
Konektori i krahut të dytë HDMI Mashkull, HDMI 19 Male
Tipi i lidhjes Mashkull - Mashkull
Klasifikim
Color Gold
Gjatesia e Kabllit 2 m
Komunikimi i Kabllit HDMI
Marka Roline
Garancia 36 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kabllo HDMI - HDMI, Ultra HD + Ethernet, Roline Gold (3840x2160 @ 60Hz) 2 m

Kabllo HDMI - HDMI, Ultra HD + Ethernet, Roline Gold (3840x2160 @ 60Hz)

18,01 €