Kabllo USB Type C - Serial (RS232) COM, Roline

Ne gjendje
SKU
12.02.1161
Krahaso
20,46 €
  • Për lidhjen e pajisjeve te vjetra me Port RS232 e njohur si COM nga versioni i ri USB Type C.

  • Ky kabllo konvertues / adaptor është i prodhuar nga marka Gjermane Roline.

  • Cilesi e garantuar per Windows 7, 8 dhe Windows 10.

Lista e deshirave
●  ●  ●
Prodhuesi Roline
Nr i produktit. 12.02.1161
Tipi i kabllit USB Type C - Serial RS232
Perdorimi Per kasa dhe pajisje te vjetra
Gjatesia 1.8m
Konektori i krahut të parë (Hyrje) USB C Male
Konektori i krahut të dytë (Dalje) D-Sub 9-pin (DE-9), COM, Serial, RS-232
Tipi i lidhjes Mashkull - Mashkull
Klasifikim
Color Black
Gjatesia e Kabllit 1.8 m
Komunikimi i Kabllit Serial (RS232)
Marka Roline
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kabllo USB Type C - Serial (RS232) COM, Roline

Kabllo USB Type C - Serial (RS232) COM, Roline

20,46 €