Kabllo VGA - DVI (18+5) - HD15, M/M, Value (5 m)

Shitur
SKU
11.99.5449
Krahaso
8,18 €
  • DVI është standardi për transmetimin dixhital midis kartës grafike dhe monitorit dixhital.

  • Avantazhi: Nuk ka humbje të cilësisë.

  • Cilesi e garantuar nga marka Gjermane Value.

Lista e deshirave

●  ●  ●

Prodhuesi Value
Nr i produktit. 11.99.5420
Tipi i kabllit Kabllo VGA-DVI cable
Ngjyra E zezë
Gjatësia 2m
Konektori i krahut të parë HD D-Sub 15-pin (HD-15), VGA
Konektori i krahut të dytë DVI-A (12+5) Male
Tipi i lidhjes Mashkull - Mashkull
Klasifikim
Color Black
Gjatesia e Kabllit 5 m
Komunikimi i Kabllit DVI, VGA
Marka Value
Garancia 12 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Kabllo VGA - DVI (18+5) - HD15, M/M, Value (5 m)

Kabllo VGA - DVI (18+5) - HD15, M/M, Value

8,18 €