Karikues Celulari, Roline, USB Wall Charger, 1 Port, QC, 16W, Quick Charge 2.0

Ne gjendje
Vetem 1 ne gjendje
SKU
19.11.1025
Krahaso
8,19 €
Pothuajse i shitur. 1 copë në gjendje.
  • Karikues smartphone nga marka Gjermane Roline. Cilesi e garantuar.

  • Quick Charge 2.0. Multi-Protection: Over Current / Short Circuit / Over Voltage Protection.

  • Teknologjia PowerIQ - identifikon se çfare lloj pajisje eshte e lidhur dhe jep tensionin / amperazhin e duhur.

Lista e deshirave

 

●  ●  ●

  Marka Roline
  Modeli USB Wall Charger
  Ngjyra E bardhe
  USB Output 5V-2.4A, 9V-1.8A, 12V-1.3A (max. 16 W)
  SKU 19.11.1025
Klasifikim
Color White
Marka Roline
Garancia 24 Muaj
Write Your Own Review
Po shqyrtoni Karikues Celulari, Roline, USB Wall Charger, 1 Port, QC, 16W, Quick Charge 2.0

Karikues Celulari, Roline, USB Wall Charger, 1 Port, QC, 16W, Quick Charge 2.0

8,19 €